قوانین خرید و ارسال سفارش

۱ – Coolgift موظف به تهیه و ارائه پیش فاکتور فروش قبل از نهایی شدن پروسه فروش می باشد .

۲ – پس از ثبت خرید کارشناسان فروش Coolgift جهت تایید نهایی و هماهنگی های لازم با مشتری تماس میگیرند.

۳ – کاربر امکان سفارش محصولاتی که فاقد موجودی می باشند را نخواهد داشت و Coolgift هیچگونه مبلغی را بابت سفارش موقت یا رزرو محصول دریافت نخواهد کرد .

۴ – کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد .

۵ – ارسال سفارشات مطابق با درخواست مشتری و اخذ هزینه های مربوطه می باشد .

۶ – هزینه ارسال به تمامی نقاط شهر تهران دوازده هزار تومان ( ارسال به سایر شهر های استان تهران با پست انجام خواهد گردید ) و هزینه ارسال به سایر شهر های ایران مطابق با تعرفه های پستی انجام خواهد گردید.

۷ – سفارشات شهر تهران که قبل از ساعت ۱۳ ثبت گردیده است بوسیله پیک موتوری در کمتر از ۲۴ ساعت اداری حضور مشتری ارسال خواهد شد.
و سفارشاتی که بعد از  ساعت ۱۳ ثبت گردند، در اولین روز کاری بعد از سفارش ارسال خواهد گردید.
همچنین مدت زمان ارسال سفارشات پستی بر عهده شرکت پست و یا سایر شرکتهای حمل و نقل می باشد.

 

 قوانین استفاده و انتشار مجدد از مطالب Coolgift

استفاده از مطالب وب سایت Coolgift ( اطلاعات محصول , مقالات , نظرات و غیره … ) تنها با ذکر منبع و درج لینک مستقیم به صفحه مطلب ( نه صفحه اصلی Coolgift ) امکان پذیر است . بدیهی هر گونه استفاده از مطالب وب سایت که خارج از قوانین ذکر شده باشد غیر مجاز و پیگرد قانونی وب سایت را به همراه خواهد داشت .

 نظرات کاربران و انتشار آن

۱ – هیچ نظر , نقد و یا مطلبی از سوی کاربران در Coolgift امکان انتشار آنی و بدون نظارت مسئولین مربوطه را نخواهد داشت .

۲ – مطالبی که ناقض قوانین کشوری و یا مضمونی خلاف عفت عمومی داشته باشد حذف و انتشار آن در وب سایت جلوگیری به عمل خواهد آمد .

۳ – نظرات و نقدهایی که حاوی توهین و یا تخریب شخصیت سایر کاربران را داشته باشد نیز حذف و غیر قابل انتشار خواهد بود .

۴ – نظرات و نقدهایی که پیرامون قیمت کالا باشد حذف و غیر قابل انتشار خواهد بود .

۵ – مطالب عنوان شده توسط کاربران نظرات و دیدگاههای شخصی کاربر بوده و Coolgift هیچگونه مسئولیتی در قبال تایید یا عدم تایید آن نخواهد پذیرفت .

۶ – کاربران موظف به درج نام و نام خوانوادگی خود در هنگام ثبت نظرات در وب سایت Coolgift هستند .

۷ – مسلما Coolgift حق پیگیری و قانونی کاربران خاطی و ناقض قوانین وب سایت را برای خود محفوظ می داند .

 کاربران و حریم شخصی

۱ – عضویت در وب سایت Coolgift رایگان می باشد.

۲ – Coolgift موظف به حفظ و مراقبت از اطلاعات شخصی کاربران می باشد و به هیچ وجه قادر به انتشار داده های کاربران اعم از اطلاعات شخصی , سوابق خرید و پیغامهای خصوصی کاربران نخواهد بود .

۳ – حفظ و نگهداری از کلمه عبور بر عهده کاربر است و Coolgift هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده افراد غیر از کلمه عبور کاربر را بر عهده نمیگیرد .

۴ – Coolgift حق استفاده تجاری و یا تبلیغاتی از شماره تماس کاربر ندارد و صرفا اطلاع رسانی بنا بر درخواست رسمی کاربر در وب سایت Coolgift خواهد بود .